Varžybų rezultatai

Dalyvių skaičius iki varžybų dienos buvo 44, tačiau susirinko ir registravosi 55.
19 – iš Akmenės r. (15 iš jų Akmenės „Extempas“ nariai)
18 – iš Klaipėdos r. (iš jų 10 Gargždų „Žaibo“ nariai)
8 – iš Mažeikių r. (iš jų 6 „Fenikso“ nariai)
5 – iš Plungės r.
1 – iš Šiaulių
3 – iš Joniškio r. Stungių km.
1 – iš Tauragės

PG-1 klasėje (1000-1600 cm³ su karbiuratoriais)
1, 2 ir 3 vietas išsivežė Stungių komanda Andrius Gilys,Saulius Gilys ir Arminas Žibaitis
Tik 4 vietą užėmė abu važiavimus pirmavęs Vaidotas Adomaitis – Akmenės „Extempas“

PG-2 klasėje (1700-2000cm³ su karbiuratoriais)

  1. Alvydas Žakys #55 – Akmenės „Extempas“
  2. Darius Liučvaikis #24 – Akmenės „Extempas“
  3. Aleksej Minčenkov #22 – Akmenės „Extempas“

B-3 Bagiai

  1. Vytautas Kasparavičius #7
  2. Laimonas Skabeikis #21 – Akmenės „Extempas“
  3. Igor Matvejenko #6

G-3 VAZ klasė

  1. Nerijus Taujenis #76 – Mažeikių „Feniksas“
  2. Edvinas Balsys #110
  3. Rytis Lukošius #99

D-4 (varikliai su įpurškimais iki 2000cm³)

  1. Ramūnas Krampalcas #68 – Mažeikių „Feniksas“
  2. Valdas Laurinkevičius #12
  3. Julius Bučys #57

K-5 (4×4 varomais ratais ir kurių varikliai iki 3000cm³

  1. Vidmantas Motuzas #67 – Mažeikių „Feniksas“
  2. Vigantas Budrys #44
  3. Donatas Joniškis #95 – Akmenės „Extempas“

Jonų taurės važiavime burtų keliu išsitraukę savo laimingus bilietus registracijos metu

  1. Vidmantas Motuzas – Mažeikių „Feniksas“
  2. Andrius Betingis – Rietavo laužynas
  3. Rolandas Petrauskas – Akmenės „Extempas“
  4. Mantas Betingis – Rietavo laužynas
  5. Marius Sasnauskas – Mažeikiai
  6. Saulius Gilys – Stungiai

Partijos Tvarka ir teisingumas Akmenės skyriaus pirmininkės S. Meškytės įsteigtą prizą geriausia rezultatą parodžiusiam, pirmą kartą startavusiam Akmeniečiui įteikė Deividui Bartkui – „Extempo“ nariui.

Nesėkmingiausias dienos prizas atiteko klaipėdiečiui Gediminui Budriui taip ir nestartavusiam važiavimuose.

Na, o komandinės vietos pasiskirstė taip:

  1. 60 taškų surinkusi Mažeikių „Fenikso“ komanda.
  2. 52 taškus „Akmenės „Extempo“ Komanda.
  3. 37taškus Joniškio Stungių komanda.
  4. 28 taškus Gargždų „Žaibo“ komanda.