Tag Archives

4 Articles

Posted on

„Žemaitijos taurė 2015” III etapas

ASK „Tornada” dėka Plungėje atgijęs autokrosas susilaukė nemažo tiek dalyvių, tiek žiūrovų skaičiaus. Kadaise buvusioje europinio lygio trasoje varžėsi 55 Žemaitijos taurės lenktynininkai. Mūsų klubui atstovavo aštuoni nariai įvairiose grupėse.
Divizione D-1600 Vismantas Gricius po truputį įsibėgėja ir dabar jau yra antras bendroje įskaitoje. Laurynas Paulauskas Plungėje finišavo tik septintas, tačiau bendroje įskaitoje rikiuojasi tuoj pat po Vismanto. Mindaugui Juškauskui su antru Golfu įkibti į Honda Civic’ams nepavyksta – sudalyvavęs dviejuose etapuose iš trijų kol kas jis 11-tas.
Nekaip sekasi abiems D-2000 grupės dalyviams – Andriui Daukšui ir Mantui Babenskui. Gedimai ir stogas kol kas kliudo užlipti ant nugalėtojų pakylos.
Įdomi situacija įvyko D-3A AWD + RWD finaliniame važiavime, kai Vytautas Skabeikis pasivijęs pirmaujantį Gedą Kirdeikį ir jau ratu atsiliekantį V. Maksimovą lenkė abu geltonos vėliavos zonoje, kur atsitrenkęs į trasos atitvarus stovėjo T. Urbos bagis. Teisėjai į šį momentą nepažiūrėjo pro pirštus ir nusprendė apskritai diskvalifikuoti V. Skabeikį, todėl jis, nors ir finišavęs pirmas, įskaitoje liko paskutinis. Nebaigęs važiavimo T. Urba užėmė antrąją vietą, o ratu aplenktas V. Maksimovas – pirmąją. Gedas Kirdeikis tik per apdovanojimus sužinojo, jog liko trečias (nors savo grupėje finišavo pirmas), nes buvo diskvalifikuotas dėl tech. reikalavimų neatitikimo. Dėl to jam net neturėjo būti leidžiama startuoti.
OPEN klasėje su pirmu Golfu važiuojantis Remigijus Tautvydas finišavo šeštas iš 12 sportininkų. Antrajame šios grupės važiavime apsisukęs BMW važiuodamas atbulai neleido pravažiuoti kitam sportininkui, po to dar kartą užtvėrė kelią jam ir nuvažiavo pirmiau, tačiau čia teisėjai buvo atlaidūs. Kartais pasistumdyti visgi galima, tą suprato ir apsuktas D. Čekaitis.
D-2000 Super dalyvis Žydrūnas Šarkūnas praeitame etape finišavęs pirmas, Plungėje dėl tech. gedimo džiaugtis negalėjo, tačiau bendroje įskaitoje tikrai dar turi šansų kovoti dėl aukščiausių vietų.
Komandinėje įskaitoje užtikrintai pirmauja Bolids, vos keli taškai skiria 2-5 vietas užimančias komandas, ASK „Extempas” kol kas treti 🙂

„Žemaitijos taurė 2015” rezultatai

Nuotraukų galeriją pamatysite paspaudę ant nuotraukos 🙂 (Papildyta)

P1030719

Posted on

Rudens autokrosas

Rezultatai

Dėkojame visiems sportininkams , kurių registravosi 60, dalyvavusiems rudens autokrose.

Kaip jau minėjome apdovanojimų metu, kitų metų sezono vienerioms varžyboms Akmenėje diskvalifikuojamas M-2000 klasės dalyvis #19, už 9.1 punkto pažeidimą.