Posted by Elvis on

Sezono pabaiga

SEZONAS UŽBAIGTAS SU PERGALE!
Gražų rudenišką spalio 14 dienos rytą, Marijampolės autokroso trasa sulaukė sportininkų iš visos Lietuvos kampelių ir užbaigė šių metų Lietuvos regionų taurės sezono lenktynes. Į jas išsiruošė ir trys Akmenės automobilių sporto klubo „Extempas“ nariai.
Nors chronometruojamus laikus sportininkai parodė gan gerus, pirmieji kvalifikaciniai važiavimai neteikė džiaugsmo nei Remigijui, nei Vismantui. Trasai išdžiūvus, sukaupę jėgas ir suėmę save į rankas, finaliniuose važiavimuose vaikinai trasoje jau demonstravo savo patirtį ir ryžtą. Klasėje „2000“ iš trečios eilės startavęs Remigijus Tautvydas sugebėjo išsiveržti į priekį ir po aštuonių ratų jau džiaugėsi pergale, o klubo sąskaitą papildė 19 taškų.
Kitoje „1600“ klasėje startavęs Vismantas Gricius užėmė trečią vietą, klubui pelnydamas 13 taškų. Bagių klasėje startavęs Vytautas Skabeikis liko ketvirtas. To užteko, kad mūsų komanda būtų pirma, kadangi sportininkų turėjome trijose įskaitinėse klasėse. Tos dienos nugalėtojo taurė ir Marijampolės Merės taurė atiteko ištikimiems autokroso fanams – ASK „Extempas“.
2018 metai, klubui gana sėkmingi: automobilių kroso „Žemaitija – Kurzeme“ taurės varžybų metinėje įskaitoje likome antri, o Lietuvos regionų taurės varžybų sezoną užbaigiame pirmi su 214 taškų kraičiu. Ačiū dalyviams už gerus rezultatus, o Akmenės rajono savivaldybei už remiamą sportinę projektinę veiklą.